Естетична стоматологія

Естетична стоматологія, послуги якої пропонує Вам клініка Stomatprofy, дозволяє повернути Вашим зубам красу і білосніжність та впоратися з дефектами.

Найпоширеніша процедура в нашій клініці на сьогоднішній день - естетична реставрація зубів при різних дефектах -  пошкодженнях, потемніння емалі, руйнування зубів.

Сучасна художня реставрація, послуги якої пропонує наша клініка, здатна впоратися з усіма цими проблемами швидко, якісно і безболісно.

Наші лікарі-віртуози виправлять недоліки - вроджені та набуті, повернуть Вашій посмішці природну привабливість.

Дізнатись ціни

Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія актуальна і затребувана завжди, тому що від стану здоров'я зубів безпосередньо залежить здоров'я дитини в цілому. Адже невилікувані зуби - це осередок інфекцій і хвороботворних бактерій, які можуть викликати серйозні порушення в роботі шлунково-кишкового тракту і захворювання дихальних шляхів. Фахівці дитячої стоматології Інта допомагають кожному маленькому пацієнту назавжди позбутися страху перед лікарями і стоматологічним кабінетом. Думка про те, що карієс молочних зубів не представляє особливої ​​небезпеки, помилково! Адже хвороба молочних зубів може легко передатися постійним зубам, передчасна втрата яких тягне за собою викривлення зубного ряду і проблеми з травленням.

Дізнатись ціни

Протезування

Ортопедична стоматологія - спеціальна галузь медицини, яка займається протезуванням зубів. Вона може знадобитися в разі втрати зуба або його неповного руйнування, коли відновити вже неможливо.

Якщо Ви з якоїсь причини втратили свій зуб або кілька зубів, в клініці Стоматпрофі у Львові Вам максимально швидко допоможуть з підбором відповідного саме Вам варіант протезування.

Дізнатись ціни

Імплантація, кісткова пластика

Відсутність зубів (адентія) - це серйозна соціальна і медична проблема. Відновити анатомічну повноту зубного ряду, повернути пацієнтові привабливу посмішку, а значить, і впевненість в собі, допомагає імплантація зубів.

Імплантація зубів у Львові - це ідеальне рішення для будь-якої людини. За допомогою імплантатів вдається поліпшити стан зубного ряду, досягається прекрасний естетичний ефект. Багато людей встановлюють собі імплантати тільки через бездоганною естетики.

Імплантати не роблять негативного впливу на ясна. Адже відомо, що після частого лікування зубів доводиться ще лікувати і ясна. У разі ж встановлення імплантатів цього не станеться.

Дізнатись ціни

Ендодонтія

Ендодонтія - це розділ стоматології, що вивчає анатомічну будову, перебіг патологічних процесів і методи лікування порожнини зуба і кореневих каналів. Даний розділ, є одним з найбільш динамічно розвиненим, так як за даними статистики, втрата зубів, внаслідок неадекватного лікування і пломбування кореневих каналів, визначається більш ніж в 70% випадків. Неякісно лікований кореневий канал в кінцевому підсумку викликає не тільки запалення зуба і його втрату, а й незворотні зміни, як тканин і кістки.

Тільки якісно вилікуваний і запломбований кореневий канал зуба може бути надійним «фундаментом» для майбутніх коронок, мостів та інших ортопедичних конструкцій.

Дізнатись ціни

Ортодонтія

Рівні і красиві зуби хотів би мати кожен - це один з головних показників здоров'я і привабливий момент зовнішності, однак природа нагородила ідеальною «перловою» посмішкою далеко не всіх. Якщо неправильний прикус турбує вас з фізичної або естетичної точки зору - це серйозний привід для звернення до фахівців - ортодонтів і відновлення правильності зубного ряду.

Дізнатись ціни

Пародонтологія

Лікування ясен стало поширеною послугою в стоматологічних клініках Львова. Це пов'язано з тим, що деякі люди правильно доглядають за порожниною рота і стежачи тільки за станом зубів, забуваючи про парадонт (комплекс оточуючих тканин зуба).

Значимість парадонта складно переоцінити, оскільки він несе одночасно захисну, жувальну і фіксуючу функцію. Через свою складну структуру, він схильний до механічних пошкоджень і дій бактерій. Це сприяє розвитку ряду захворювань, лікуванням яких і займається пародонтологія - галузь стоматології, що спеціалізується на відновленні здоров'я ясен.

Дізнатись ціни

Гнатологія

Яку саме допомогу надає лікар гнатології?

За великим рахунком, навіть просте встановлення пломби - це маніпуляція, яка виконується з урахуванням гнатологічних особливостей, так як лікар не просто «закладає отвір», а здійснює відновлення і ремоделювання зуба таким чином, щоб він добре функціонував в прикусі. Однак це не означає, що кожен стоматолог є гнатологом.

Основною спеціалізацією лікаря гнатології є системні дисфункції зубощелепної системи, які можуть бути пов'язані з:

  • Порушенням роботи м'язів і зв'язок, - виникненням спазмів
  • Проблемами з скронево-нижньощелепного суглобу
  • Іншими проблемами в організмі, в деяких випадках навіть включаючи стан хребта і інших органів.

Дізнатись ціни

Остеопатія

Що лікує остеопат?

Всі функціональні проблеми добре піддаються остеопатической корекції - головні і лицьові болі, проблеми опорно-рухового апарату, захворювання внутрішніх органів, краніальні дисфункції, синдром хронічної втоми і багато інших порушень здоров'я. Протезування зубів і виправлення прикусу нерідко вимагають участі лікаря-остеопата. У російській стоматології ця практика щодо нова. Тим часом співпраця лікарів-ортодонтів, імплантологів і остеопатії почалося далеко не вчора.

    Справа в тому, що кістки черепа пов'язані нерухомо. Між ними є шви, ширина яких ритмічно змінюється з частотою від шести до чотирнадцяти коливань хвилину. Ці коливання забезпечують циркуляцію спинномозкової рідини (ліквору), яка омиває головний і спинний мозок.

Протезування зубів або ортодонтичне лікування може порушити рухливість кісток черепа. Це викличе застій ліквору, що майже неминуче призведе до головних болів, запаморочень і інших симптомів. Для того щоб уникнути цього, імплантології та ортодонти вдаються до допомоги лікарів-остеопатії.

Дізнатися ціни