Stomatprofy/ Стоматпрофі - стоматологічна клініка

Рентгенографія зубів

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua

Рентген в стоматології Львова грає дуже важливу роль! З його допомогою проводиться вся основна діагностика, що дозволяє визначити стан зубів і тканин слизової в ротовій порожнині. До основних властивостей рентгенівського випромінювання відноситься висока проникаюча здатність, що дозволяє лікарю отримати повну і наочну картину. Не потрібно побоюватися за своє здоров'я - дотримання всіх необхідних заходів захисту допомагає пацієнтові уникнути шкідливого впливу випромінювання.

Навіщо може знадобитися зробити рентген при лікуванні зубів у Львові?

На жаль, велика частина зубної поверхні захована від очей стоматолога. Через це значно ускладнюється встановлення правильного діагнозу і виявлення причин або проявів захворювання. Тому рентген знімок є єдиною можливістю вивчити зазвичай приховані порожнини або подивитися крізь товщу ясна на зубні коріння. Дентальний рентген може знадобитися на етапі діагностики та призначення лікування, протягом усіх оздоровчих процедур для визначення їх ефективності, і в кінці лікування для оцінки виконаної роботи. У деяких ситуація лікар може запропонувати зробити рентген в профілактичних цілях.

Рентгенографія зубів, фото-1

Коли ця процедура необхідна? Перш за все, під час діагностики карієсу і при виявленні каріозних поразок між зубами, на поддесневой поверхні. Не менш поширений карієс під пломбами, який інакше як за допомогою рентгенівського знімка зуба виявити дуже складно. Наочна картинка необхідна для виявлення глибини каріозного дефекту, співвідношення його розмірів з порожниною зуба, під час лікування зубних каналів, для адекватної і точної оцінки стану оточуючих корінь тканин. Останнє актуально під час лікування захворювання пародонту або при періодонтит.

Неможливо уявити імплантацію, протезування або видалення зубів без застосування рентгена. Отримана картинка дозволяє стоматологу ознайомитися зі станом зубних коренів, оцінити щільність кісткової тканини і виявити оптимальні для клієнта методи лікування.

Козак Сергій Володимирович

 рентгенолог - лаборант

графік роботи 10:00 - 19:00

Рентгенографія зубів, фото-2
Ми в мережі